Sonbahar ve Kışın Şıklığını 3 Ayrı Kombinde Birleştirdik

 

3 kombin ust uzun banner


 

Yeni sezon kapımızı çalmışken, sizlere trendlerden bahsetmemek olur mu hiç ?

Bu kış sezonunda kapitone modeller, deriler ve kloş kesimler ön planda olup şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunmayı amaçlamıştır. Her kadın şık bir kombinin içinde tüm gününü rahat geçirmek ister.

Gardolaplarını yenilemek isteyen hanımlar için kombin önerimizde bu hafta 3 farklı kombin yer almaktadır.


 

Untitled-2

 

Kış sezonunun etek yelpazesinde deri modellerine oldukça rastlanmaktadır.  Tesettürün önde gelen markalarından olan Tuğba, sezonun trendlerinden olan deri eteği Mevsimlik Deri Görünümlü Etek G8014 kalem formunda tasarlayarak klasik ve spor görünümü bir arada sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Nihan bu sezonda alışagelmiş trençkot görüntüsünü Deri Detaylı Kalın Kaşe Kaban R3177 modeliyle kaşe ve deri detayları ile tamamlayarak klasik çizginin dışına çıkıp modernleştirmiştir. Sizlere kombin kolaylığı sağlayıp etek ve pantolonlarla şık kombinler yapabileceğiniz kaşe modelidir.

Craft Çanta 1217 

Cacharel Monogram Çift Taraflı İpek Şal 1010190-311

Fsg Eşarp Mıknatısı 06-0101-02-10

Modelleri ve zengin renk seçenekleri ile  kombinlerinizi tamamlamaya yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 


1

 

Armine tasarımlarında geçmişin çizgilerini günümüz modasına uyarlamıştır. Ekose Desenli İnce Keçe Kap 5K7854 modeliyle alaturka çizgisini kombinlerinize yansıtmak mümkündür.  Sizlerde retro tarzında kombin yapmak istiyorsanız sizler için ideal bir kap modelidir.

Kayra kumaş Mevsimlik Biyeli Klasik Pantolon A5 19030 modellerinde sigaret kesim kullanarak alaturka çizgisini günümüze uyarlamıştır.  Sigaret pantolonları zengin renk seçenekleri ile her kombinlerinze rahatlıkla kullanabilirisniz

Aker Çizgili Şal 1020100-958

Fsg Eşarp Mıknatısı 102-27-20 Koyu Sarı Yakut Renk – Altın Kaplama Çerçeveli

Modelleriyle Geçmişin çizgilerini  geleceğin modasına yansıtabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Untitled-3Sade ve şık çizgisinden ödün vermemek için klasik kesim kullanan bayanlar Armine’nin Armine Yakası Taş Detaylı Elbise 5K9848 Siyah elbisesiyle bu sezon oldukça rahat kombinler yapabilecekler. Klasik kesimde ayrı ayrı parçalar kullanmak yerine tek parça elbiselerle rahat bir gün geçirebilecekler. Kloş kesimini drape detayları ile tamamlayarak sizlere sade ve şık bir görünüm kazandıracaktır.

Craft Çanta 2088

Aker Sport Yasemin Şal 1010BRL-987

Fsg Eşarp Mıknatısı 06-0101-02-10

Modelleri kombinleriniz için tamamlayıcı parçalar olacaktır.